Portfolio > Real Estate

Investice do nemovitostí

Cílíme na atraktivní developerské projekty napříč sektory a regiony.

Hlavními oblastmi jsou nyní nadstandardní senior resorty a rezidenční projekty bytových i rodinných domů v blízkém okolí Prahy. Investujeme do projektů již v počáteční fázi developmentu. BHM Real Estate vystupuje ve všech projektech jako strategický investor v rámci dlouhodobých partnerství s vybranými developery v oblasti nemovitostí.

V případě zájmu o bližší informace o stávajících projektech nebo možnosti spolupráce při investování do nových projektů nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese realestate@bhmgroup.eu

Vybrané projekty

Unikátní koncept, založený na best practice z USA a UK, společného bydlení seniorů ve spojení se zdravotnickým servisem, službami, nabídkou volnočasových aktivit a s dosažitelným financováním.

  • Projekt je určen pro klienty v raném seniorském věku nad 50 let, případně pro mladší hendikepované obyvatele.
  • 184 apartmánů s dispozicemi 1+kk, 2+kk a 3+kk ve vysokém standardu stavebních materiálů, zařizovacích předmětů, s bezbariérovým přístupem a v bezprostřední blízkosti lesoparku Štěpánka v Mladé Boleslavi.
  • Resort je navržen dle aktuálních trendů kvalitního bydlení s důrazem na dlouhodobou udržitelnost budov i celého areálu.
  • Hrubá stavba byla dokončena v září 2020, kolaudace je plánována v říjnu 2021.

www.resortstepanka.cz

Projekt East Gardens ve Strančicích nabízí celkem 89 jednotek 2+kk – 5+kk umístěných do 41 řadových domů a 48 bytů, z nichž většina nabízí zahradu o rozloze 100 - 300 m2 a zahradní domek.

  • Vysoký standard, jednotné architektonické řešení, nově vybudovaný centrální park.
  • Ke každému bydlení 2 parkovací stání s nabíjecí stanicí na elektromobil.
  • Lokalita Strančice, 25 minut vlakem do centra Prahy, poskytuje pestré sportovní vyžití v podobě cyklostezky, in-line dráhy a v zimě běžkování.
  • Předpokládané dokončení prvních domů je ve čtvrtém kvartálu 2021, druhá etapa 2022.

www.eastgardens.cz

Green Horizon Renewables a.s.

Ovocný trh 1096/8, Staré Město,
110 00, Praha 1, Czech Republic

IČ: 04533593
DIČ: CZ04533593

© 2021 All Rights Reserved.